Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

Sabit Jammer

Ofis, işyeri, ev, toplantı salonu, cami, sinema, kütüphane, okul, ve benzeri mekanlarda kullanılabilecek gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruma altına alan, rahatsızlıkları engelleyen frekans bozucu cihazlarımız uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Sabit jammer ürünlerimizin kullanılacağı yerde 220 volt şebeke elektriği olması yeterlidir. Cihazın fişini prize takıp açma kapama düğmesine basarak kullanmaya başlayabilirsiniz, bunun dışında başka bir kurulum yapmanız gerekmez. (Eğer antenler harici ise cihazı çalıştırmadan önce antenlerini de takmalısınız, aksi taktirde cihazınız zarar görebilir.)
Belirtilen şekilde bu sabit jammer cihazlarımız çalıştırıldığı anda ilgili frekansları keserek sizin için temiz ve güvenli bir alan oluşturmaktadırlar.

Sabit Jammer

 1. GSM Sinyal Kesici Jammer
  sc-120jm

  Özel üretim 20W GSM sinyal kesici jammer.
  Cami, kütüphane, tiyatro, sinema, toplantı salonu, işyerleri, fabrikalar vb. sessizlik olması gereken ortamlarda cep telefonlarını engellemek için en ideal jammerdir.

  Uzmanlık gerektirmeyen, tak çalıştır sistem olan bu cihaz, üstün soğutma sistemi ile 24 saat boyunca kesintisiz ve sorunsuz olarak çalıştırılabilir.

 2. 2.4 GHz Sinyal Kesici Wi-Fi İnternet Jammer (Yönlü)
  sc-120wjm

  Kablosuz (wireless) internet erişimini engellemek amacıyla özel üretilmiş 10 wattlık sinyal kesici cihazdır.
  Kablosuz modem yayın frekansını bloke ederek ortamdaki internet erişimini keser.

  Askeri birimler ve cezaevleri tarafndan tercih edilen bu wi-fi jammer aynı zamanda fabrika, üretim tesisi vb. özel alanlarda da kullanılabilmektedir.

 3. Hoparlör Görünümlü Gizli Sinyal Kesici Jammer 3G/4G
  sc-107jm

  *Toplantılarınızda sınavlarda vb. yerlerde kullanabileceğiniz en iyi elektronik güvenlik cihazıdır.
  *Tüm GSM oparatörlerini bloke ederek data transferini engeller.( Görüntü ve ses)
  *GSM hattı üzerinden yapılan gizli ortam telefon dinlemeleri önler.
  *Toplantı odasına veya açık havada olası uzaktan kumandalı bomba düzenekleri bloke ederek tam güvenlik sağlar.

 4. GSM Sinyal Kesici Jammer
  sc-125jm

  Bu cihaz belirli bir alanda cep telefonlarının çalışmasını engeller. Bunu cihazın etkili olduğu alanda cep telefonunun ağı bulmamasını sağlayarak gerçekleştirir. Bu şekilde cep telefonu yayın yapmaz ve GSM ağını bulmasını engeller. Bu sayede istenmeyen durumlar oluşturması önlenir.

  Sinemalara, Toplantı Salonlarına, Hastanelere, Camilere, Okullara, Dersanelere, Benzin İstasyonlarına, Şehirlerarası Otobüslere, Kısaca: Cep telefonlarının sakıncalı olduğu her yere !

 5. GSM Sinyal Kesici 20 Watt Şehir İçi Jammer
  sc-111jm

  Şehir içinde baz istasyonlarının yoğun olduğu bölgelerde kullanılmak için özel üretilen bu sinyal kesici jammer cihazımız güçlü ve yoğun frekans üretimi yaparak cep telefonlarının şebeke ile iletişimini keser.

  En az 50-1000* metrekare kapalı alandaki 900/1800/2100 ( 3G) 4G frekansta çalışan tüm mobil cihazların iletişimini kesen bu jammer cihazı;
  askeriye, cezaevi, işyeri, enerji santrali, cami, tiyatro, sinema, toplantı salonu, okul ve derslik gibi yerler için ideal bir sinyal kesicidir.

 6. Büro Tipi Frekans Ayarlı GSM Sinyal Kesici Jammer
  sc-126jm

  Her bant için ayarlanabilir güç özelliği sayesinde verimli bir şekilde kullanabileceğiniz bu pratik GSM sinyal kesici jammer cihazı, geniş kapsamlı olarak kapalı ve açık alanlarda standart 800 - 900 - 1800 mHz GSM frekansları ile 750-850 Mhz,  2.1-2.2 Ghz (3G) ve 2.6-2.7 Ghz (4.5G) frekanslarını bloke ederek bu yayın bantları aralığında çalışan tüm mobil cihazların iletişimini keser.

 7. Dinleme Cihazı Engelleyici UHF Böcek Jammer
  dc-147

  Profesyonel uzun mesafeli dinleme cihazları UHF bandından yayın yapmaktadır. Firmamızın üretimini yaptığı bu UHF jammer cihazı da özellikle 433 MHz grubunu bloke ederek bu alanda tam güvenlik sağlar. 

  En az 100 metrekare kapalı ve açık alandaki 433 MHz frekans bandında çalışan tüm uzun mesafe ortam dinleme cihazlarının iletişimini kesen etkili bir sinyal kesici cihazımızdır.

 8. Dinleme Cihazı ve Telefon Sinyali Engelleyici Jammer
  us-601

  Tüm GSM frekanslarını ve ortam dinleme frekanslarını bloke edebilen özel üretimimiz olan bu sinyal kesici jammer ile gizliliğiniz koruma altına alın.
  6 antenli bu cihazımızda güç seviyesi ayarı sayesinde istediğiniz frekansı açıp kapatarak ya da etki mesafesini azaltıp çoğaltarak belirli frekanslara ve cihazlara özel bir sinyal kesim alanı oluşturabilir, böylece gizli ya da özel görüşmelerinizin, toplantılarınızın dinlenmesini engellemiş olursunuz.
  Seçilebilir frekans aralığı ve güç ayarlaması ile efektif bir koruma sağlar.

 9. Geniş Frekans Kapsamlı Full Bant Ayarlı Jammer
  us-880

  GSM, ortam dinleme cihazları ve kablosuz gizli kameralar ile birlikte kablosuz tetiklemeli bomba tuzaklarını de etkisiz hale getiren bu frekans bozucu jammer cihazımız yaygın olarak kullanılan bu telsiz frekanslarının tamamını etkili bir şekilde bloke ederek yüksek güvenlik ve gizlilik sağlar.

  Frekans güç seviyesi ayarları sayesinde istenilen frekans bantlarının kapanıp açılaçılabilmesine ve cihazın etkin sinyal kesim mesafesini de ayrıca belirleyebilmeye imkan veren bu 8 antenli full band sinyal kesici jammer cihazı ile efektif kullanım sağlanabilir.

 10. 8 Antenli Geniş Frekans Kapsamlı Full Bant Jammer
  us-800

  GSM, Kablosuz casus ortam dinleme cihazları ve kablosuz gizli kameralar ile birlikte uzaktan tetiklemeli bomba düzeneklerini de etkisiz hale getiren bu sinyal kesici jammer cihazımız yaygın olarak kullanılan bu telsiz frekanslarının tamamını etkili bir şekilde bloke ederek yüksek güvenlik ve gizlilik sağlar.

 11. 3G ve 4.5G İçin Özel Üretim Yönlü Jammer
  sc-030jm

  3G ve 4.5G bandındaki tüm frekanslardan yapılan yayınları tamamen bloke edebilen güçlü ve tüm operatörlerde uzun mesafe etkili yerli üretim 4.5G jammer cihazımızdır. 4.5G jammer cihazları Türkiye'de ilk ve tek sadece firmamız tarafından üretilebilmektedir.

  Ofis, işyeri, makam odası, görüşme odası gibi yerlerde kullanılabileceği gibi, cami, okul, sinema, otobüs vb. şekilde hemen her yerde kullanılabilen en uygun cihazdır.
 12. 3G/4.5G GSM Sinyal Kesici Jammer
  sc-124jm

  Uzaktan kumanda ile de kullanabileceğiniz bu pratik 3G/4G sinyal kesici jammer cihazı, 50 ila 500 m2 kapalı ve açık alandaki standart 800 - 900 - 1800 mHz GSM frekansları ile birlikte 750-850 Mhz,  2.1-2.2 Ghz (3G) ve 2.6-2.7 Ghz (4.5G) frekanslarını da bloke edebilir, bu yayın bantları aralığında çalışan tüm mobil cihazların iletişimini keser.

 13. Özel Üretim 3G-4.5G GSM Yönlü Jammer
  sc-12045jm

  İhtiyacınıza bağlı olarak özel üretimi yapılan bu jammer, dahili yönlü antenleri sayesinde, doğrultulduğu yöne efektif etki yaparak, şebekeye yakın alanlarda dahi yüksek etkili kullanım imkanı sağlamaktadır.
  Yönlü yayın özelliği ile cihaz yönü sinyal kesilmesi istenmeyen bölgenin tersine bakacak şekilde konumlandırılarak, diğer yönlerdeki kullanıcıların (komşu, işyeri vb.) etkilenmesi de engellenmiş olur.

 14. Dinleme Cihazı Engelleyici Full Bant Özel Üretim Jammer
  fj-003

  Geniş alanda etkili firmamız tarafından özel üretilen bu tam profesyonel dinleme engelleyici jammer cihazı ile makam odası, makam aracı, ofis vb. alanlarda kişisel ve kurumsal gizliliğinizi koruma altına alabilirsiniz.
  Kullanımnı pratik olan bu jammer, kablosuz yayın frekanslarının tamamını kapsayan etkili bir kalkan oluşturur.