Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

Drone Jammer

Drone, quadcopter, alçak irtifa iha, uzaktan kumandalı araçlar ve çeşitli benzer hava araçlarının 1km. mesafeden odaklanarak tüm yayın kanallarını bloke eden ve drone tipine göre hava aracını kontrollü bir biçimde yere indiren veya doğrudan düşüren; bu sayede bölgeyi, güvenliği ve gizliliği koruyucu anti-drone jammer cihazlarımız, uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Drone Jammer

 1. Anti Drone Çanta Jammer
  DJ-DRN1

  Taşınabilir özellikli, uzun mesafede etkili olan yönlü ve omni antenli tam profesyonel drone düşürücü jammer.

  Piyasadaki bütün drone quadcopter hava araçlarının kumanda, kamera ve gps fonksiyonlarını 1km mesafeden etkisiz hale getirerek araçların kontrolü tamamen kaybetmesine neden olan en güvenilir drone engelleme sistemidir.

 2. Çatı Tipi Anti Drone Jammer
  DJ-DRN3

  Çatı Tipi Anti-Drone Jammer, drone'ların çalışabilmesi için gerekli olan 2.4Ghz, 5.Ghz, GPS ve RC bantlarını 360 derecelik omni antenleriyle 300~800 metre yarıçaplı dairesel alanda bloke edebilen güçlü bir drone egelleme cihazıdır.

  Bu su geçirmez dış mekan drone engelleyici jammer, 800 metre mesafeye kadar etkili olup, standart drone frekanslarında çalışan, bilinen tüm drone'ları devre dışı bırakır.

  Kullanım alanları: Cezaevleri, askeri alanlar, emniyet birimleri, valilik ve diğer kamu binaları, özel mülkler.

 3. El Tipi Protatif Drone Jammer
  DJ-DRN5

  Yakın mesafe etkili drone bloke edici jammer cihazıdır.

  Tüm drone frekanslarını engelleyerek yakınınızdaki drone'ların uçuşunu, kalkışını önler.

  Şarj edilebilir dahili bataryası sayesinde dilediğiniz yerde kolaylıkla üzerinizde taşıyabileceğiniz ergonomik ve kullanışlı bir drone savardır.

 4. Drone Savar Tüfek Jammer
  DJ-DRN2

  Dürbünlü Tüfek Tipi Uzun Mesafe Drone Savar Jammer ile yasak bölgede izinsiz uçuş yapan tüm drone araçlarının kumanda kontrolleri, video görüntüleri ve GPS yer belirleme sinyalleri bloke edilir ve drone aracının kontrollü olarak indirilmesi/düşürülmesi sağlanır.

 5. Full Bant Profesyonel Araç Jammer
  FJ-002A

  20 MHz - 6 GHz frekans aralığındaki tüm iletişim yayınlarını bloke ederek tam koruma sağlayan profesyonel sinyal kesci jammer cihazıdır.

  Bu jammer sisteminde sizin tercih edeceğiniz uygun bir araca uygulama yapılmaktadır. Dilerseniz araçla birlikte, dilerseniz kendi uygulamanızı yapmak amacıyla sadece jammer sistemini satın alabilirsiniz.