Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

Taşınabilir Profesyonel Wi-Fi Jammer

Taşınabilir Profesyonel Wi-Fi Jammer

Ürün Kodu: SW-2458

Hem 2.4G hem de 5.8G frekanslarından yapılan yayınların tamamını bloke eden bu Taşınabilir Profesyonel Wi-Fi Jammer sayesinde, izin vermediğiniz durumlarda ve isteğiniz dışında internet kullanımının önüne geçebilir, bulunduğunuz yerdeki kablosuz internet yayınlarının tamamını engelleyebilirsiniz.


Şarj edilebilir dahili pili sayesinde dilediğiniz yerde yanınızda taşıyarak 2 saat süreyle kullanabileceğiniz bu wi-fi jammeri, prize takılı olarak da sınırsız süreli olarak kullanabilirsiniz.

Paylaşın
Açıklama

Detaylar

Firmamız tarafından geliştirilen ve yerli sermaye ile üretilen bu ürün, piyasada bulunabilecek pek çok ithal üründen çok daha başarılı ve verimli bir şekilde çalışmaktadır.
Kablosuz internet yayınını bloke ederek, fabrika, okul, işyeri vb. yerlerde verimliliği arttırır, sadece sizin kontrolünüzde ve izin verdiğiniz bölgelerde internet kullanılmasını sağlar.
Eğer bir fabrikanız var ve bu fabrikanın belirli bölgelerinde internet kullanımını yasaklamak istiyorsanız, tam olarak ihtiyacınıza cevap verebilecek ürün Taşınabilir Profesyonel Wi-Fi Jammer.
Okullarda, dersliklerde, dersanelerde, sınavlarda öğrencilerin kablosuz internet üzerinden ses, görüntü ve benzer medya verisi alışverişlerini engelleyerek bu kanallar kullanılarak yapılacak olan kopya girişimlerini engelleyebilir.

Teknik Detaylar

Ek Bilgi

Batarya Dahili Şarjlı Pil
Şarj Süresi 6-8 Saat
Çalışma Süresi 2 Saat
Çıkış Gücü 2 Watt
Anten Tipi Omni
Frekanslar 2400 - 5800
Etki Alanı 50-300 m2
Çalışma Isısı -10° C ~ +50° C
Boyutlar 19x10x6 cm (anten 20 cm)
Ağırlık 1.2 kg
Garanti Süresi 2 yıl