Drone Savar Cihazları | Üretim Servis

Drone Savar

Drone Savar; quadcopter, alçak irtifa iha, uzaktan kumandalı araçlar ve çeşitli benzer hava araçlarının 1km. mesafeden odaklanarak tüm yayın kanallarını bloke eden ve drone tipine göre hava aracını kontrollü bir biçimde yere indiren veya doğrudan düşüren drone savar; bu sayede bölgeyi, güvenliği ve gizliliği koruyucu anti-drone savar jammer cihazlarımız, uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Drone Jammer

Drone savar elektromanetik silah sistemlerimiz odaklanmış yüksek mezilli antenleri ve yüksek güç çıkışı ile droneları etkisiz hale getirmektedir. Gelişmiş taraması ile dronun frekanslarını karıştırmaktadır . Drone Savar silahını 3 saniye hedefe doğrultmak drone sistemlerini blokeleyerek indirmek için yeterlidir. Türkiye'de ilk defa şirketimiz tarafından üretilen Drone Savar silahı çantasızdır ve harici bir ekipmana ihtiyaç duymadan uzun süre kullanabilirsiniz. Sadece 3.5 kg ağırlığı ile başka hiç bir ekipmana gerek duymadan kullanılan Drone silahımız üretilmiş en güçlü ve en hafif drone savar jammer ünvanını taşımaktadır.
 1. Drone-savar-ihabox
  Drone Savar ihabox1
  Taşınabilir dron savar çanta; ek ünite, antenler, batarya, uzatma kablosu gibi ekipmanlara gerek duymadan onbinlerce dolarlık cihazların teferruatlı donanımları ile yaptığı işi sadece tek başına yapabilmektedir. Dron Savar Jammer ünitesi, antenleri ve bataryası içerisinde olan bu çanta, sadece 30 cm boyunda ve 4 kg ağırlığında! Ebatları ve ağırlığı sizi yanıltmasın çünkü bu mini dron jammer tam 1.5-2 km mesafeye kadar dronları etkisiz hale getirebiliyor. Kumanda frekasları, GPS sinyalleri, Wi-Fi ve Kamera yayınlarının tamamını uzun mesafeden bloke eden bu mini dron savar çanta izinsiz uçuş yapan dronun düşmesini sağlıyor.
 2. Drone Savar ihamax
  Drone Savar ihamax
  Drone Savar IHAMAX; %100 TÜRK mühendisleri tarafından geliştirilmiş, "DÜNYADA İLK DEFA ÜRETİLEN" Profesyonel Drone/İHA savar silahtır. Tekli ve (çoklu)sürü halinde Drone veya İHA saldırılarına karşı, Doğrusal ve Dairesel olarak tam koruma sağlar.
 3. Drone Savar ihakafes
  Drone Savar ihakafes
  Drone Savar IHA-KAFES ;IHA-KAFES Drone Savar; Havaalanları, Askeri bölgeler, LPG ve akaryakıt dolum tesisleri, Özel bina, fabrikalar, resmi binalar ve stadyum gibi alanlarda tehdit oluşturabilecek Dronelere karşı dairesel olarak tam koruma sağlayan Profesyonel Drone savar’dır.
 4. ihamix
  Drone Savar ihamix
  Drone Savar IHAMiX; %100 TÜRK mühendisleri tarafından geliştirilmiş, "DÜNYADA İLK DEFA ÜRETİLEN" Profesyonel Drone Savar / İHA savar silahtır. Tekli ve sürü(çoklu drone saldırısı) halinde Drone veya İHA saldırılarına karşı, Doğrusal ve Dairesel olarak tam koruma sağlar.
 5. ihatim
  Drone Savar ihatim
  EL TİPİ PORTATİF MİNİ DRONE Savar JAMMER ÜRÜN KODU: İHATİM Yakın mesafe etkili drone bloke edici jammer (drone savar) cihazıdır. Tüm drone frekanslarını engelleyerek yakınınızdaki drone'ların uçuşunu, kalkışını önler. Ergonomik Şarj edilebilir dahili bataryası ile dilediğiniz yerde kolaylıkla üzerinizde taşıyabileceğiniz ergonomik ve kullanışlı bir drone savardır. Arazide ve operasyonlarda askeri birliklerin drone saldırılarına karşı korunmasını sağlar.
 6. Drone Savar ihavip
  Drone Savar ihavip
  Drone Savar IHA-VIP; Drone Savar IHA-VIP; Konser, miting, tören vb etkinliklerde Drone tehditlerine karşı 360° tam koruma sağlayan Profesyonel Drone Savar’dır Her türlü araca kolayca montaj yapılabilir
 7. Drone Savar IHAMINI
  UAV-MINI Drone Killer (Drone Savar)
  UAV-MINI Drone Savar ( TOP SELLER) Easy to carry, long distance effective Professional Drone Killer. 1000m for one direction protection and only 2500 Gr.
 8. El Tipi Protatif Drone Jammer
  Drone Savar İHATEK-V1

  Yakın mesafe etkili drone savar bloke edici jammer cihazıdır.

  Tüm drone frekanslarını engelleyerek yakınınızdaki drone'ların uçuşunu, kalkışını önler.

  Her Yerde Şarj edilebilir dahili bataryasıyla dilediğiniz yerde kolaylıkla üzerinizde taşıyabileceğiniz ergonomik ve kullanışlı bir drone savardır.