Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

Portatif Jammer

Yanınızda veya aracınızda bulundurabileceğiniz ve beraberinizde dilediğiniz yere götürebileceğiniz portatif sinyal kesici cihazlarımız uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Dahili şarjlı pilleri ile elektrikten bağımsız halde her ortamda çalıştırıp kullanabileceğiniz bu jammer cihazları genellikle kişisel güvenlik, görüşme gizliliği, araç ve kişi takip sistemlerinin engellenmesi, drone ve benzer araçların açık alanda engellenmesi gibi amaçlarla yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

El tipi ve cep tipi olarak kişisel kullanımlarda öne çıkan bu cihazların yanı sıra çanta ve benzer şekilllerde taşınabilir güçlü modelleri de askeri ve savunma sanayisinde açık alan tehditlerine karşı pratik ve etkili çözümler sunmaktadır.

Portatif Jammer

 1. Taşınabilir Bataryalı Mobil GSM Sinyal Kesici Jammer
  sc-101

  Elde taşınabilen bu cihaz kişisel korunma amaçlı kulanılır.
  Yakın koruma için ideal bir el tipi GSM sinyal kesici jammer modeli.

 2. El Tipi Portatif UHF Sinyal Kesici Mini Jammer
  SU-433

  Uzun mesafeli yayın yapabilen profesyonel gizli dinleme cihazları UHF bandından iletişim sağlamaktadır. Firmamızın üretimini yaptığı bu El Tipi UHF Jammer cihazı da özellikle 433 MHz grubunu bloke ederek bu alanda tam güvenlik sağlar.


  En az 100 metrekare kapalı ve açık alandaki UHF bandında çalışan tüm uzun mesafe ortam dinleme cihazlarının iletişimini kesen etkili bir sinyal kesici cihazıdır.

 3. Profesyonel GPS-GPRS Jammer
  SC-1600P

  Uzun mesafeli ve geniş bant aralığına sahip tam profesyonel GPS engelleyici jammer cihazımızdır.
  Tamamı yerli üretim olan bu taşınabilir GPS jammer cihazı ile L1, L2, L3 ve L4 kodlu GPS frekanslarının tamamını 300 metre mesafeye kadar bloke edebilirsiniz.

  Dahili şarlı pili ile 60 dakika, araç çakmak adaptörü ile seyahatiniz boyunca veya duvar adaptörü ile dilediğiniz süre çalıştırabilirsiniz.

 4. Taşınabilir 2.4 Wi-Fi Jammer
  SW-2400

  Taşınabilir 2.4 Wi-Fi Jammer sayesinde, isteğiniz dışında internet  kullanımının önüne geçmek için bulunduğunuz yerdeki kablosuz internet yayınını bloke edebilirsiniz.

  Şarj edilebilir dahili pili sayesinde dilediğiniz yerde yanınızda taşıyarak 2 saat süreyle kullanabileceğiniz gibi, prize takılı olarak da kesintisiz kullanma imkanınız vardır.

 5. Taşınabilir Profesyonel Wi-Fi Jammer
  SW-2458

  Hem 2.4G hem de 5.8G frekanslarından yapılan yayınların tamamını bloke eden bu Taşınabilir Profesyonel Wi-Fi Jammer sayesinde, izin vermediğiniz durumlarda ve isteğiniz dışında internet kullanımının önüne geçebilir, bulunduğunuz yerdeki kablosuz internet yayınlarının tamamını engelleyebilirsiniz.

  Şarj edilebilir dahili pili sayesinde dilediğiniz yerde yanınızda taşıyarak 2 saat süreyle kullanabileceğiniz bu wi-fi jammeri, prize takılı olarak da sınırsız süreli olarak kullanabilirsiniz.

 6. El Tipi Protatif Drone Jammer
  İHATEK-V1

  Yakın mesafe etkili drone bloke edici jammer cihazıdır.

  Tüm drone frekanslarını engelleyerek yakınınızdaki drone'ların uçuşunu, kalkışını önler.

  Şarj edilebilir dahili bataryası sayesinde dilediğiniz yerde kolaylıkla üzerinizde taşıyabileceğiniz ergonomik ve kullanışlı bir drone savardır.

 7. Bluetooth İletişim Önleyici Portatif Jammer
  SB-2412

  Cep telefonu, bilgisayar, tablet ve benzeri bluetooth aygıtlarının bu fonksiyonlarını devre dışı bırakarak istenmeyen iletişimlerin yaşanmasını engelleyen portatif bluetooth jammer cihazıdır.
  Bluetooth yayınını tamamen bloke ederek bu frekanslardan yapılan tüm veri alışverişlerini önler.

 8. El Tipi Portatif FM Sinyal Kesici Mini Jammer
  SF-80120

  Yakın mesafeli yayın yapabilen casus böcek gizli dinleme cihazları FM bandından iletişim sağlamaktadır. Firmamızın üretimini yaptığı bu El Tipi FM Jammer cihazı da 80-120 mhz aralığını bloke ederek bu alanda tam güvenlik sağlar.


  En az 100 metrekare kapalı ve açık alandaki FM bandında çalışan tüm kısa mesafe ortam dinleme cihazlarının iletişimini engelleyen etkili bir sinyal kesici cihazıdır.

 9. Gizli Kamera Engelleyici Taşınabilir WiFi Jammer
  sc-131

  Kablosuz kameralar 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz frekanslarından yayın yapmaktadırlar. Bu el tipi sinyal kesici cihaz bu frekansların tamamını bloke ederek kameraların yayın yapmasını engeller ve gizliliğinizi korur. 

  Bununla birlikte Wi-Fi ve Bluetooth sinyallerini de bloke eden bu taşınabilir sinyal kesici jammer her yönden tam koruma sağlamış olur.

 10. Profesyonel El Tipi Jammer
  dc-149

  Küçük ve ergonomik boyutlarıyla dilediğiniz yerde yanınızda bulundurabileceğiniz sinyal engelleyici jammer cihazı.

  Dahili şarjlı pili ile yanınızda taşıyarak istediğiniz an kullanabileceğiniz gibi, ofisinizde, odanızda şarja takılı şekilde sürekli de kullanabilirsiniz.

 11. Jammer Tespit Cihazı
  JT001

  Firmamız tarafından geliştirilen bu jammer tespit cihazı mağaza kapı alarmlarını devre dışı bırakan jammer cihazlarını tespit ederek güçlü alarm sinyali veren, bu jammer cihazlar ile yapılan hırsızlıkları tespit etmek amacıyla kullanılabilecek bir mağaza güvenlik ürünüdür.