Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

Drone Savar Tüfek Jammer

Drone Savar Tüfek Jammer

Ürün Kodu: İHAMİX-V1

Dürbünlü Tüfek Tipi Uzun Mesafe Drone Savar Jammer ile yasak bölgede izinsiz uçuş yapan tüm drone araçlarının kumanda kontrolleri, video görüntüleri ve GPS yer belirleme sinyalleri bloke edilir ve drone aracının kontrollü olarak indirilmesi/düşürülmesi sağlanır.

Paylaşın
Açıklama

Detaylar

Son yıllarda kullanımı hızla artan ve yaygınlaşan, drone tipi sivil hava araçları; üretimin geliştirilmesi, alan fotoğraflama, coğrafi haritalama, orman yangınlarını önleme, tarımda haşere kontrolü, su tespiti, alan kontrolü, reklamcılık benzeri pek çok endüstride kullanılmaktadır.
Uzmanların görüşlerine göre de yakın gelecekte sivil drone araçları günümüzde kullandığımız diğer teknoloji ürünleri gibi insanların hayatlarında çok daha fazla yer alacaklar. Kurye teslimatları, yemek teslimatları, eğlence ve çok daha fazlası...
Fakat bunlarla birlikte, dronelar pek çok bölge için güvenlik tehditlerini de beraberinde getiriyor.

Düşük irtifa hava araçları savunma sistemi olan bu Uzun Mesafe Drone Savar Tüfek Jammer, zararlı drone araçlarının tüm frekanslarını bozmak ve onları düşürmek için tasarlandı.
Kumanda ile iletişimini keserek drone u kontrolsüz hale getiren bu jammer, aynı zamanda video kanalını da bloke ederek drone aracının kör olmasını sağlıyor. Bununla birlikte GPS frekansını da bloke edip zaten kontrolü tamamen kaybedilmiş oran drone un, geri dönüşünü veya GPS üzerinden kumanda edilmesi ihtimalini de ortadan kaldırarak, bu tip araçların yaklaşmasının sakıncalı olabileceği cezaevi, askeri bölge, operasyon alanı, valilik, il özel idare, emniyet müdürlüğü vb. stratejik devlet kurumlarının tamamen korunmasını sağlıyor.
Araç tipine göre, bu jammer ile bloke edilen drone, ya rüzgarda savrulup gidiyor ya da bu tüfek ile birlikte kontrollü bir şekilde bulunduğu noktaya inişi sağlanıyor.

 

Teknik Detaylar

Ek Bilgi

Besleme 24 Volt
Batarya Dahili Şarjlı Pil
Şarj Süresi 6-8 Saat
Çalışma Süresi 2 Saat
Çıkış Gücü 37dbm
Anten Tipi Yönlü
Frekanslar 433 - 915 - 1520 - 1620 - 2400 - 4900 - 5800
Etki Alanı 1 km
Çalışma Isısı -10° C ~ +50° C
Boyutlar 960×400×230mm
Ağırlık 7.2 kg