Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

GSM Sinyal Kesici 20 Watt Şehir İçi Jammer

GSM Sinyal Kesici 20 Watt Şehir İçi Jammer

Ürün Kodu: sc-111jm

Şehir içinde baz istasyonlarının yoğun olduğu bölgelerde kullanılmak için özel üretilen bu sinyal kesici jammer cihazımız güçlü ve yoğun frekans üretimi yaparak cep telefonlarının şebeke ile iletişimini keser.


En az 50-1000* metrekare kapalı alandaki 900/1800/2100 ( 3G) 4G frekansta çalışan tüm mobil cihazların iletişimini kesen bu jammer cihazı;
askeriye, cezaevi, işyeri, enerji santrali, cami, tiyatro, sinema, toplantı salonu, okul ve derslik gibi yerler için ideal bir sinyal kesicidir.

Paylaşın
Açıklama

Detaylar

Bu 20 wattlık özel üretim jammer cihazı, dahili yönlü antenleri sayesinde baktığı alana doğrudan etki yapar ve böylelikle GSM vericisine yakın olan şehir içi alanlarda oldukça verimli kullanılabilmektedir.
Yönlü frekans üretme özelliği sayesinde cihazın yönü sinyal kesilmesi istenen bölgeye doğru konumlandırılarak doğrudan baz istasyona karşı frekans üretir, bu bağlamda diğer yönlerdeki kullanıcıların etkilenmesi de engellenmiş olur.
Uzmanlık ve montaj gerektirmeyen, pratik tak çalıştır sistem olan bu sinyal kesici cihazımız etkili soğutma teknolojisi ile 24 saat kesintisiz ve tehlikeli ısınma yapmadan çalıştırılabilir.

İstenirse hareket sensorü, kumanda vb. takılarak cihaz duruma göre çalışır hale de getirilebilir. Bu türden cihaz modifikasyonları için bizden bilgi alabilirsiniz.

Teknik Detaylar

Ek Bilgi

Besleme 220 Volt
Çıkış Gücü 20 watt
Anten Tipi Dahili Yönlü Anten
Frekanslar DCS / CDMA / GSM / TDMA / PCS / AMPS
Etki Alanı 50-1000 m²
Çalışma Isısı -40° C ~ +60° C
Boyutlar 300 x 190 x 50 mm
Ağırlık 1.2 kg
Garanti Süresi 2 Yıl + 10 Yıl Servis ve Yedek Parça
Ek Bilgiler Cihazın etki alanı kullanılan bölgedeki sinyal seviyesine ve çevresel etkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.